Regulamin

 1. Regulamin niniejszy określa zasady korzystania z bloga mojemakorony.pl, zwanego dalej Blogiem.
 2. Korzystanie z Bloga i rejestracja Newslettera jest całkowicie dobrowolna i darmowa.
 3. Blog umożliwia Użytkownikom zamieszczanie komentarzy. Komentarze są moderowane i ukazują się na Blogu po zaakceptowaniu ich treści. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy wulgarnych, nie na temat lub w których znajdują się linki do innych stron internetowych.
 4. Blog nie ponosi odpowiedzialności za treść w komentarzach.
 5. Użytkownik pozostawiający swój adres w newsletterze zgadza się na otrzymywanie wiadomości mailowych i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bloga związanych wyłącznie z wysyłką newslettera. Użytkownik może żądać zaprzestania przetwarzania swoich danych w każdym momencie wysyłając maila na adres blog@mojemakarony.pl
 6. Użytkownik może w każdej chwili wypisać z newslettera korzystając z formularza dostępnego pod adresem: http://www.mojemakarony.pl/kontakt.
 7. Dane pozostawione przez użytkownika (adres e-mail) przechowywane w bazie serwisu nie będą udostępniane osobom/podmiotom trzecim.
 8. Wszystkie zamieszczone zdjęcia i wpisy na blogu są własnością Właściciela Bloga i ich kopiowanie i wykorzystywanie bez jego wiedzy i zgody jest zabronione.
 9. Korzystanie z Bloga oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 10. Administrator zastrzega sobie możliwość zmiany powyższego regulaminu w dowolnym czasie.
 11. Zapoznałam/em się i akceptuję politykę plików ‚cookies’.